PMMK-160 LED (nagy méretű másodkijelző)
[Termék azonosító: 6904]

Nettó: 228 000,-Ft
[Bruttó: 289 560,-Ft]Vissza a termékcsaládhoz »

Az MST nagy méretű másodkijelző pontmátrix LED technológiával készül. Ajánlott 20-60 m -es távolságig történő elhelyezésre a hídmérlegtől, ipari mérlegtől.
A kijelző IP65 -ös védelmi besorolású.
A kijelző kizárólag RS-232 porton keresztül vezérelhető, így a főegységtől maximum 20-30m -re helyezhető el (kábelnyomvonal tekintetében). Szélsőséges esetben ennél nagyobb kábelnyomvonal is kialakítható, azonban ilyen esetben a másodkijelzőhöz tartozó tápellátást (5V/5A) közvetlenül a másodkijelző mellett kell elhelyezni (javasolt lemezszekrényben, mert az nem vízmentes). Erre azért van szükség, mert nagy kábelhossz esetén (~50m) a feszültség leesik, így csökken a fényerő, illetve instabillá vállhat a kijelzés. Alapesetben a használt jelkábel 4x0,75 -ös árnyékolt kábel. A jelveszteséget nagyobb keresztmetszetű kábellel lehet ellensúlyozni.
Ezen másodkijelző kizárólag tömegadat megjelenítésére alkalmas, tehát forgalomirányítós funkciói nincsenek (nem változtatható a háttérszín, nem jeleníthetők meg tetszőlegesen szövegek rajta).
Jellemzők:
- MST nagy méretű másodkijelző, ~160 mm -es karaktermérettel,
- Falon, vagy oszlopon történő elhelyezés.